Česky English

Služby

Instalace, opravy, ladění

Nabízíme kompletní i částečné instalace vlastních nebo dodaných produktů do vozu. Vyrábíme vlastní svazky v základním nebo utěsněném provedení. Zajišťujeme nastavení řídících jednotek a odladění motorů a to na letišti, u našich partnerů na válcové nebo motorové brzdě, případně nabízíme asistenci při ladění na zákazníkem vybrané brzdě. Jsme schopni provést diagnostiku řídících jednotek, snímačů, akčních členů a jiných elektronických systémů včetně opravy zjištěných závad . K diagnostice používáme profesionální vícekanálový osciloskop a další speciální vybavení. Nabízíme možnost instalace i jiných produktů než proPDM. Máme zkušenosti především s řídícími jednotkami DTA Swin. Všem našim zákazníkům nabízíme možnost poradenství prostřednictvím telefonu nebo vzdáleného ovládání.

V případě řídící jednotky proPDM-K1 má zákazník možnost volby typu svazku a úrovně instalace svépomocí. V případě výběru instalace naší firmou by měl být automobil na instalaci jednotky připraven podle popisu příprava vozu na montáž.

Základní cena prací: 500Kč/hod

Zvýhodněna cena prací: 350Kč/hod - platí pro instalaci proPDM produktů

Konstrukce, dokumentace, výroba

Nabízíme konstrukci mechanických dílů s využitím 3D CAD software. Dodáváme jak výrobní dokumentaci, tak i samotné výrobky. Jádrem produkce jsou kódová kola vice viz kódové kolo pro řídící jednotky, dále různé držáky, příruby a další díly pro závodní vozy. V oblasti konstrukce však můžeme nabídnout mnohem více. Máme více než 20let zkušeností v oblasti zakázkové konstrukce z různých odvětví. Více informací na dotaz.

Základní cena prací: 500Kč/hod

Zvýhodněna cena prací: 350Kč/hod - platí pro podpůrnou konstrukci proPDM produktů